Idejas izlaidumam : izlaiduma kleitas

Izlaidumu laikam sitot augstu vilni, ikviena meitene ar tauriņiem vēderā gaida savu patīkamo notikumu. Tiesa, izlaidums ir gana nozīmīgs pasākums, tāpēc ikviena vēlas izskatīties perfekti – vismaz par vienu uztraukumu mazāk. Lai mazinātu raizes, piedāvājam pēdējā brīža iedvesmas devu.

 

Tā kā šis ir svarīgs pasākums, par apģērbu jāpiedomā īpaši. Ja puišiem jāizšķiras vien starp uzvalka un krekla krāsas izvēli, kā arī to, vai svinīgajam apģērbam pieskaņot tauriņu vai kaklasaiti, meitenes lielajā kleitu daudzveidībā var apmaldīties.

 

Jāsaka, ka viss atkal ir atkarīgs no katra gaumes izjūtas. Krāsa, audums, piegriezums – it kā trīs lielās kategorijas, taču komplektācijas un izvēles iespējas ir neizmērojamas.

 

Vēl vien svarīgs faktors – stils. Tā kā šis ir svinīgs pasākums, tad noteikti vēlēsies uzģērbt ko pieklājīgāku un tajā pašā laikā lietišķāku. Lai gan ir pieredzēti veiksmīgi gadījumi, kad meitenes šo visnotaļ svarīgo pasākumu apmeklē lina kleitiņās vai tautastērpos, tomēr nevar noliegt – ir jābūt pārliecībai, ka spēj pietiekami cēli ko tādu iznest šāda tipa pasākumos.

 

Vērts pievērst īpašu vērību kleitas garumam. Ja izlaiduma laikā būs jāstāv uz skatuves, tad jāpadomā, lai kleitiņa nebūtu pārāk īsa un neparādītu pārāk daudz. Tomēr savas ērtības labad jāpadomā arī par to, lai tā nebūtu par garu, jo noteikti neviena nevēlas sapīties brunčos.

 

Runājot par krāsām – droši ļauj vaļu iztēlei! Tā kā ir vasara, tad vari atļauties eksperimentēt ar krāsām un auduma rakstiem.

Kad kleita iegādāta, jāatminas arī par pārējām detaļām – kurpēm un citiem aksesuāriem.

 

Vēlies iegādāties līdzīgas kleitas, tad spied šeit...

 

 

 

 

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli