Kā izvēlēties katrai sejas formai piemērotākās saulesbrilles. Padoms sievietēm.

Saulesbrilles ir viens no must - have aksesuāriem teju ikvienā gada sezonā. Tomēr īpaši aktuālas tās ir vasarā, pasargājot acis no kaitīgajiem saulesstariem un attālinot grumbiņu veidošanos, kā arī papildinot mūsu vizuālo tēlu. Šai sakarā ieteikumus, kā izvēlēties saulesbrilles, kas katrai sejas formai piestāv vislabāk, apkopojis portāls "MSN Living"

 

 

Apaļa seja

 

Apaļai sejai piestāvēs kvadrātveida vai trapeces formas saulesbrilles ar izteiksmīgiem rāmjiem. Tās līdzsvaros sejas proporcijas, izceļot vaigu kaulus un seju vizuāli padarot arī slaidāku.

 

Kvadrātveida seja

 

Lai mazinātu kvadrātveida sejas stūrainās līnijas, valkā apaļas formas saulesbrilles! Tās seju padarīs maigāku un sievišķīgāku!

 

 

Sirdsveida seja

 

Ja tev ir sirdsveida seja, valkā aviatoru tipa saulesbrilles! Tās līdzsvaros sejas proporcijas un lieliski piestāvēs gan romantiskam, gan maskulīnam ģērbšanās stilam!

 

 

Ovāla seja

 

Ovālas sejas īpašnieces var atļauties visdažādākās alternatīvas gan matu sakārtojumā, gan saulesbriļļu izvēlē - variē ar rāmjiem, formām un krāsām, vienmēr izskatoties lieliski!

 

 

 

Atrodi sev piemērotas saulesbrilles ŠEIT... 

 

 

 

 

 

 

 

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli