Kā nekļūdīties, pasūtot virsdrēbes internetveikalā?

Droši vien, Jums ne vienu vien reizi ir nācies atgriezt apģērbu, ko pasūtījāt interneta veikalā, nepareiza izmēra dēļ. Uzziniet, kā pareizi iegādāties virsdrēbes, pasūtot tās online, un kā izvairīties no atgriešanas.

 

 

 

Solis №1: veiciet mērījumus

 

Svarīgākais rādītājs, kas nosaka virsdrēbju pareizu izmēru - krūšu apkārtmērs. Paņemiet mērlenti un palūdziet kāda palīdzību, lai izmērītu nepieciešamo parametru, tā kā izdarīt to pašam būs diez gan sarežģīti. Gadījumā, ja Jūsu izvēlētā virsjaka ir salīdzinoši gara, Jums būs nepieciešams arī gurnu apkārtmērs, lai būtu pārliecināts, ka apģērbu varēs aizpogāt arī attiecīgajā zonā.

 

Solis №2: uzziniet visu par izmēru klasifikāciju

 

Internet-šoppinga cienītāji zina, ka katrā valstī ir pieņemtas dažādas izmēru noteikšanas sistēmas, tāpēc Jums ir nepieciešams salīdzināt iegūtos mērijumu rādītājus ar izmēriem, kas tiek piedāvati internetveikalā, kura pakalpojumus izmantojat. Ar to Jums palīdzēs tikt galā speciālas izmēru tabulas, kas ir pieejamas internetā lielā daudzumā.

 

Solis №3: ja ir iespēja, szinieties ar interneta veikalu

 

Katram brendam ir to raksturojošas iezīmes un atšķirības izmēros. Tāpēc, lai pārliecinātos, ka izvēle ir pareiza, sazinieties ar interneta veikalu. Ja izvēlētā mājaslapa ir ārzemju, kas paredz papildus izmaksas par zvanu - pievienojiet komentāru pie Jums izvēlētās preces. Ja tas ir patiešām labs interneta veikals ar lielisku reputāciju - Jums noteikti atbildēs un sniegs padomu, ja nē - tad iegādāties apģērbu tādā veikalā nav ieteicams.

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli