Vīriešu džemperi 2014/2015. gada sezonai

Aukstā sezona ir laiks, kad par spīti apģērbu pārpilnībai, kas jūs sasilda lielajā aukstumā, ir iespējams izskatīties arī stilīgi un koši.Klasisks džemperis ir visuniversālākā un nepieciešamākā lieta vīriešu garderobē rudens un ziemas sezonā.

 

     Rudens/Ziemas sezona 2014/2015 sniedz iespēju izskatīties ne tikai lieliski sievietēm, bet arī vīriešiem. Dizaineri ir sagatavojuši interesantas krāsu paletes, oriģinālu stilu un interesantus materiālus. Pastāvīgas izmaiņas dizaineri veic apkakles  formām. Šīs sezonas tendences irdžemperi ar augstu apkakli, V-veida un apaļie izgriezumi, kā arī apkakles zem kakla līnijas.

 

     Krāsu palete vīriešu džemperiem šajā sezonā nav tā spožākā, bet, ja vēlēsies izcelties, noteikti palīdzēs košas krāsas, piemēram, oranžs džemperis. Modē ir gaišas krāsas un izteikti balta krāsa, kas atsvaidzinās jūsu izskatu. Veidojot vairāk pieticīgāku cilvēci, dizaineri iesaka dziļos toņus, kā olīvu zaļo un sūnu toni.

 

    

Rudens/Ziemas sezonā modē ir dažāda veida raksti. Stilīgi vīriešu džemperi būs gan ar strīpām un rombiem, gan ar citām ģeometriskām figūrām. Sezonas tendence ir arī rupja adījuma džemperi, kas darināti no vilnas un kokvilnas. Vīrietis šādā džemperī jutīsies ne vien izskatīgi un stilīgi, bet arī silti un ērti. Ekstravagantākiem pasākumiem iespējams izvēlēties dizaineru radītus džemperus no kažokādas un mohēras.

 

     Cik neparati var būt vīriešu džemperi? Aplūkojot Rudens/Ziemas 2014/2015 kolekcijas, jūs sapratīsiet, ka dizaineru iztēle ir neierobežota.

 

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli