Vīriešu apavi - ikdienas elegance

Kāda ir elegances būtība? Rudens/ziemas 2014-2015 sezonā vīriešu apavu mode parāda cildenu vīrieša statusa izpausmi. Ir atklāts līdzsvars starp to, kas jūs esat, un kā jūs sevi prezentējat citiem. Šis balanss ir atklāts jaunākajāsvīriešu apavu modes kolekcijās – jūs varat izvēlēties apavus, kas raksturo tieši jūs – forma, materiāls un valkāšanas process rada ikdienas eleganci.

 

     Šajā sezonā pilnīga klasikas interpretācija ir skaistas un augstas kvalitātes ādas kurpes, klasiskas līnijas un uzlabots, pilnveidots dizains. Viens no sezonas must-haveir klasisks vintage stila ādas kurpju pāris. Savu izcilību tās pierāda ar elegantajām detaļām, ādā iestrādātiem ornamentiem un zīmējumiem, kā arī ar savu kvalitāti un komfortu. Vīriešu kurpes ar modīgiem akcentiem lieliski atsvaidzinās jūsu tēlu gan ikdienā, gan svētkos. Siltākā laikā modes augstumos pozicionē vīriešu mokasīni. Visizcilākās kvalitātes mokasīni ir rokudarbs. Šie stilīgie apavi var būt visdažādākajos toņos – gan tumšos, gan gaišos, sākot ar melno un pelēko un beidzot ar oranžo un pat tirkīza krāsu.

 

     Nenoliedzams modes kliedziens šajā sezonā ir vīriešu zābaki. Šogad modē ir ādas zābaki tumšās un siltās krāsās ar nelieliem akcentiem, kas visbiežāk ir metāliski un ļaus jums kļūt pamanāmākiem steidzīgajā pilsētas burzmā. Visizplatītākais vīriešu zābaku garums ir līdz potītei vai nedaudz virs tās. Dominē gan šņorzābaki, gan zābaki ar rāvējslēdzējiem.

 

     Modes dizaineri jaunajā sezonā vīriešu apavus visbiežāk darinājuši no ādas vai zamšādas, kas ļaus jūsu pēdām justies ērti un komfortabli. Mode ir ikdienas dzīve, tāpēc izvēlieties smalkākos un ērtākos materiālus savām ikdienas gaitām!

 

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli