Vīriešu aksesuāri 2014/2015. gada sezonai

Modes dizaineri parūpējušies par vīriešu aksesuāru daudzveidību arī 2015. gadā. Šajā sezonā izceļas vīriešu aksesuāru kolekcijas, kas izstaro pārliecību. Šogad dominē spilgtas krāsas jostas un somas, daudzu variāciju aproces un stilīgas ādas jostas. Modē ir masīvas apdrukas, netradicionāla krāsu palete un smagnēji spīdīgi aksesuāri. Kā materiāls bieži tiek izmantotas krāsainas dzīvnieku ādas. Rudens un ziemas laikā viens no iecienītākajiem vīriešu aksesuāriem ir šalle. Vīriešu šallēm šogad ir neuzkrītoši dizaini un tumšas krāsas. Visbiežāk izmantotie materiāli ir kokvilna un vilna.

 

     Cepures var būt gan ar kažokādu, gan spalvām, kas ne tikai lieliski izskatīsies, bet aizsargās arī no aukstuma. Modes dizaineri koncentrējas uz sarežģītību un interesantumu aksesuāru dizainos. Vīriešu aproces piestāvēs gan klasiskā stila cienītājiem, gan arī neordinārāka stila piekritējiem. Tajās galvenokārt izmantota āda un metāliski elementi. Tās var būt gan apdrukātas, gan ar papildus elementiem. Dizaineri piestrādājuši arī pie oriģināliem makiem un somām, kas var būt gan ar sudraba, gan zelta elemetiem. Somas visbiežāk tiek gatavotas nēsāšanai uz vienu plecu, bet maku izmēri ir tik dažādi, ka varēsiet atrast tam vietu gan kabatā, gan soma, gan mašīnā.

 

      Kad nepieciešams doties uz svētku pasākumiem vai vienkārši vēlaties izskatīties šarmanti ikdienas gaitās, noderēs vai nu kaklasaite vai tauriņš. Skaistai zīda kaklasaitei un stilīgam tauriņam ir jābūt katra vīrieša garderobē. Mūsdienās šie vīriešu aksesuāri ir pieejami ļoti plašā klāstā gan krāsu, gan dizainu ziņā. Šogad dominē gaiši pelēcīgas un košu krāsu kaklasaites. Jums ir visas iespējas izvēlēties sev vispiemērotāko tauriņu vai kaklasaiti klasiskā vai modernizētā izskatā.

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli