Par Diesel

 

 

Zīmols Diesel radies 1978. gadā, kas ražo jauniešu ikdienišķo ekstra klases apģērbu un visiem iemīļotos džinsus. Un tās dibinātājs Renco Rosso izvēlējās attiecīgo nosaukumu, simbolizējošo kaut ko alternatīvu un vienādi skanošo dažādās valodās. Renco Rosso ir arī kompānijas direktors vairāk nekā 30 gadus. Nosaukums Diesel ir radies dīzeļdegvielas krīzes laikā, kas bija 70.gadu beigās visā Eiropā. Vārdu “diesel” ir viegli atcerēties un tas asociējas ar problēmu risināšanu. Otrs iemesls ir tas, ka vārds skan visās pasaules valodās.

 

 1979.gadā Itālijā tika prezentēta pirmā kolekcija ar vīriešu džinsiem un jau 1981.gadā Diesel zīmola apģērbs sāka parādīties arī citās Eiropās valstīs. R.Rosso gribēja ap zīmolu izveidot īpašu imidžu. 1985.gadā tika izdomāts oficiāls zīmola logo, kur attēlā redzams vīrietis ar irokēzu.

Zem logo bija uzraksts «Diesel: Only the Brave», kas nozīmē “Diesel: tikai drosmīgie”.Ar šo viņš vēlējās parādīt, ka Diesel zīmola apģērbs ir cilvēkiem, kuri nebaidās izteikt savu viedokli, kuriem patīk neizskatīties kā visi. Diesel zīmola apģērbam ir raksturīgs šiks, asimetrija. Apģērbs tiek izgatavots no ļoti kvalitatīva materiāla.

 

Atslēgvārdi:

Ieteikt Facebook
Ieteikt Twitter
Please reload

Lasītākie raksti

Modes trendi 2018. gadam. Kas solās būt aktuāls un stilīgs? TOP 10 trendi

1/10
Please reload

Jaunākie raksti
Please reload

Meklēt pēc atslēgvārdu
Please reload

Seko mums

Aktuāli