Katram pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no saņemšanas dienas.

Uzsākot iegādātā pirkuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta!

Ja Jūs izmantojat atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Jūsu pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.

 

Preces netiek pieņemtas atpakaļ, ja: 

  •   tās ir lietotas (valkātas vairāk par vienu reizi u. tml.);

  •   tās zaudējušas savu izskatu;

  •   tās ir sabojātas; 

  •   nav saglabātas to lietošanas īpašības; 

 

Ja viens no minētajiem punktiem atbilst, tad pircējs nevarēs izmantot piešķirtās tiesības un atgriezt preci ( pārdevēja atteikuma pamats ir norādīts 28.05.2002.gada Ministru kabineta noteikumos Nr.207  Noteikumi par distances līgumu 15.punkts. )

 

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

Preces atgriešanas izdevumus sedz klients!

 

Jūsu atpakaļsūtījums tiks apstrādāts 2-3 darba dienu laikā no piegādes dienas. Mūsu darbinieki izvērtē, vai prece ir atgriezta, ievērojot iepriekšminētos nosacījumus. Ne vēlāk kā 30 dienu laikā pircējam tiks pārskaitīta nauda uz pircēja kontu, skaitot no preces saņemšanas brīža.

Saskaņā ar Latvijas Republikas MK noteikumi Nr.207 15.3 p., Jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības precēm, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem vai ir neatvietojamas lietas, vai preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas. Par šādām precēm mēs uzskatām: zeķes, zeķubikses, apakšveļu, peldkostīmus, bikīni un peldšortus. Šīs preces atpakaļ nepieņemam higiēnisku iemeslu dēļ! Kā arī preces kuras atrodas sadaļā VESELĪBAI & SKAISTUMAM un SMARŽA. Saņemt atteikuma veidlapu

 

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas! Jautājumu gadījumā rakstiet : stilamlv@gmail.com

Atteikuma tiesības

14 dienu preču atgriešanas iespēja, atteikuma tiesības
Grozs:0

STILIGA.LV