Search

Kā izgludināt ziemas jaku mājas apstākļos?

Virsjakām, tāpat kā jebkuram citam apģērbam, bieži parādās burzījumi no kuriem vēlamies pēc iespējas ātrāk atbrīvoties. Jums var palīdzēt gludināšana un vairāki citi ieteikumi no STILAM.LV

1.solis

Pirms gludināšanas atbrīvojieties no visiem netīrumiem, jo augstā temperatūrā netīrumi audumā ieēdas vairāk. Ja Jūsu virsjakai ir daudz dekoratīvu elementu, to iesaka nevis gludināt, bet apstrādāt ar tvaiku.

2.solis

Pirms gludināšanas uzmanīgi iepazīstieties ar informāciju, kas norādīta uz izstrādājuma marķējuma. Tur būs norādīta arī ieteicamā gludināšanas temperatūra. Ja uz marķējuma norādīts aizliegums gludināt, neignorējiet to un gludināšanu neuzsāciet.

3.solis

Gludināšanai paredzētais materiāls var būt gan virsjakas ārpusē, gan oderē, tomēr pirms uzsāciet gludināšanu obligāti pārliecinieties par materiāla reakciju, pārbaudot to neredzamā vietā. Izmantojiet gludekli ar temperatūras regulēšanas iespējām. Gludināšanas temperatūra atkarīga no auduma veida. Piemēram, linam un kokvilnai lieto tikai karstu gludekli, savukārt sintētikai un zīdam – siltu. Lai uz auduma, pēc gludināšanas, nepaliktu spīdīgas pēdas, gludiniet caur kokvilnas audumu.

4.solis

Ja pēc auduma pārbaudes viss ir kārtībā, varat turpināt gludināšanu. Samitriniet produktu ar ūdeni vai tvaiku, tādejādi atvieglojot gludināšanas procesu. Vislabāk gludināšanu sākt ar mazākām detaļām – piemēram, kapuci un piedurknēm. Tā tie neburzīsies, kad uzsāksiet galveno daļu gludināšanu.

5.solis

Dažreiz, gludinot virsjaku, tās pildījums var nedaudz mainīties. Tādā gadījumā jaku maigi pāris reizes sakratiet un pakariniet uz izmēram atbilstoša pakaramā ar platiem pleciem.

53 views
Grozs:0

STILIGA.LV

Piegāde ar

piegāde ar latvijas pasts
omniva piegāde
piegāde ar pasta stacija

Kolekcija

Klientu serviss

0