Search

Tattoo idejas + info - Kas būtu jāzina...


Šinī galerijā atradīsiet 9 idejas - tattoo un informāciju, kas būtu jāzin pirms taisi tattoo. Iearkasti komentārā kurš tatoo tev vislabāk patīk un neaizmirsti ieteikt šo galeriju.

Pirms veikt tetovējumu, labi padomājiet – jums ar to dzīvot. Pagaidu tetovējumi neeksistē, bet mode un gaume var mainīties ātri. Tetovējuma noraidīšana – daudz vairāk traumatiskāks, sāpīgāks un dārgāks process, nekā uzlikšana.

Ja jūs tomēr esat nolēmuši par tetovējumu, izvairieties no mājamatnieciska tetovējuma uzlikšanas. Izvēlaties pieredzējušu meistaru. Vēlams no profesionālā tatoo – salona.

Uzziniet pie meistara:

- cik sen viņš taisa tatoo, - vai var apskatīt viņa darbu fotogrāfijas, - kādus instrumentus viņš lieto un kā tos sterilizē.

Kā uzliek tetovējumu

Adata pārdur ādu un ienes epidermā krāsvielu. Runā, ka sāpes pie tetovējuma uzlikšanas ir ciešamas, bet katram sava individuāla sāpju robeža un nervu sistēmas īpatnības. Jo tuvāk tetovējuma vieta pie kaula, jo sāpīgāk.

Pirms iešanas uz salonu labi paēdiet un atpūtieties. Nelietojiet atsāpināšanas līdzekļus un alkoholu.

Tetovējumu nedrīkst veikt:

- pie saaukstēšanās un paaugstinātas ķermeņa temperatūras, - ja esat lietojis alkoholu, - hronisku slimību gadījumā, - ādas slimību gadījumā(dermatīts, psoriāze, ekzēma, herpes), - grūtniecības un zīdīšanas periodā, menstruāciju laikā, - pie epilepsijas vai citām psihiskām saslimšanām.

Pēc 2-3 dienām tetovējums pārklājas ar krevelīti, kura saglabājas līdz sadzīšanas beigām. Nekasiet, neknubiniet krevelīti – tas var novest pie rētu veidošanos.

Lai krāsas saglabātu košas, sargiet tatoo no saules stariem mēneša garumā. Bet gaisa piekļuvei jābūt obligāti.

146 views
Grozs:0

STILIGA.LV

Piegāde ar

piegāde ar latvijas pasts
omniva piegāde
piegāde ar pasta stacija

Kolekcija

Klientu serviss

0