Search

Vīriešu ziemas jakas 2014/2015. gada sezonai

Šīs sezonas dominējošais sauklis ir “džentlmenis kustībā.” Itāļu ziemas jakas 2015 ir klasiskas un modernas, izsmalcinātas un praktiskas. Pievilcīgi dizaini, ērti fasoni – viss vīriešu labsajūtai drēgnajā ziemas laikā. Ziemas sezonā dominēs tumšie, pelēcīgie toņi. Vīrieša dzīve ir dinamisma un aktivitāšu pilna, tāpēc itāļu ziemas jakas 2015 būs īstā izvēle ziemai. Itāļu siltās ziemas jakas būs piemērotas tiem, kam kvalitāte ir prioritāte. 2015. gadā vīriešu ziemas jakām īpaša uzmanība tiks pievērsta sīkumiem.

Modē ir ādas un kažokādas, metāla detaļas, kā arī jostas un pūkas pie kapucēm. Krāsu palete šajā ziemā iekrāsojas gan tumšās, gan rudenīgās, kā arī košās nokrāsās. Piemēram, bordo un zaļais lapu tonis lieliski atkausēs ziemas salti vēsos toņus un atsvaidzinās Jusu koptēlu. Šīs sezonas ziemas modē izceļās arī pavisam tumšas krāsas – melnais un pelēkais.

Šajā sezonā vadošie modes nami sniedz iespēju ielūkoties kolekcijās, kas piedāvā oversize ziemas jaku klāstu. Šīm jakām ir slīpa plecu līnija un vīriešu garderobē tie ir ne visai bieži sastopami ziemas jaku modeļi. Otrs modes dizaineru piedāvātais variants vīriešu ziemas jakām, ir krasi atšķirīgs. Tas piesaista ar savu slim fit piegriezumu un bez liekām vintagedetaļām. 2015. gada vīriešu itāļu ziemas jakās dominē uzdrukas, izceļas militārā stila raksti. Oriģināla stila piekritējiem lieliski piestāvēs ziemas jakas ar grafiskiem un abstraktiem rakstiem. Modes dizaineri piedāvā plašu izvēli skaistām un siltām vīriešu ziemas dūnu jakām. Modē ir gan vidēja, gan pagarināta garuma ziemas jakas un mēteļi.

Grozs:0

STILIGA.LV

Piegāde ar

piegāde ar latvijas pasts
omniva piegāde
piegāde ar pasta stacija

Kolekcija

Klientu serviss

0